Wybory do Sejmiku - Okręg Wyborczy nr 6

Obejmuje powiaty: gostyński, grodziski, kosciański, krotoszyński, leszczyński, nowotomyski, rawicki, wolsztyński oraz obszar miasta na prawach powiatu: Leszno.
Liczba radnych wybieranych w okręgu wyborczym wynosi 7.

 

10 komitetów wyborczych zarejestrowało w okręgu 72 kandydatów na radnych Sejmiku, wśród których jest czworo mieszkańców powiatu kościańskiego:

 

JĘCZ Andrzej z Łagowa
czwarte miejsce na liście KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
więcej informacji

 

 

 

 

BEBA Jan z Wławia
szóste miejsce na liście - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA 
więcej informacji

 

 

 

Szalczyk Zofia Barbara
KW PSL, Lista nr 2, pozycja na liście 1 
więcej informacji

 

 

 

 

Potocka Miś Ewa Katarzyna
KW PSL, Lista nr 2 , pozycja na liście 9
więcej informacji




 

WIECZOREK-DUBSKA Katarzyna
piąte miejsce na liście KKW SLD LEWICA RAZEM
więcej informacji





 

 

  • SMOCZYK Jarosław Jacek z Kiełczewa – trzecie miejsce na liście KWW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

 

 

 


 

Okręg nr 6 Listy kandydatów


Lista nr - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

NOWACKI Konrad

35

Zduny

2

KONAT Barbara

34

Poznań

3

CHLASTAWA Dominik Błażej

52

Poznań

4

KONARZEWSKA-MICHALAK Ewa Anna

42

Września

5

BURAS Wojciech

34

Poznań

Lista nr - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

BĄKOWSKA Anita Stanisława

39

Krotoszyn

2

BRYŁKA Weronika

20

Kobylata

3

POMPAŁA Adam Ignacy

55

Poznań

4

HUBERT Gabryela

61

Krotoszyn

5

FRYDRYCH Adam

19

Krzykosy

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

SOWA Marek Jan

66

Leszno

2

BŁASZCZYK Krzysztof Jakub

59

Obra

3

STRABURZYŃSKI Feliks

56

Opalenica

4

JĘCZ Andrzej

59

Łagowo

5

NAWROT Joanna

27

Włoszakowice

6

ANDRZEJEWSKA Teresa Małgorzata

65

Krobia

7

SMOTRYŚ Małgorzata Beata

45

Przyłęk

8

PRZYBYLSKA Joanna Paulina

33

Leszno

9

WIERZCHOWIECKI Jerzy Stanisław

52

Puszczykowo

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

SZALCZYK Zofia Barbara

69

Poznań

2

CHUDY Kazimierz

72

Pakosław

3

KRÓL-TRĄBKA Joanna

39

Krotoszyn

4

NAPIERAŁA Ryszard

58

Opalenica

5

WAWRZYNIAK Jarosław Maciej

48

Leszno

6

PAWLAK Marcin

37

Gostyń

7

GÓRNY Bartłomiej Wojciech

44

Bucz

8

MIXTACKA Wiesława Dorota

69

Leszno

9

POTOCKA-MIŚ Ewa Katarzyna

37

Brońsko

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

SZCZEPAŃSKI Wiesław Andrzej

58

Leszno

2

JAGODZIŃSKA Elżbieta

46

Jutrosin

3

ŻAK Tadeusz Włodzimierz

70

Krotoszyn

4

SUPEŁO-DOLATA Violetta Katarzyna

51

Nowy Tomyśl

5

WIECZOREK-DUBSKA Katarzyna

48

Kościan

6

PIASKOWSKA Małgorzata Maria

63

Grodzisk Wielkopolski

7

STACHOWIAK Arkadiusz

38

Gostyń

8

MARSZAŁEK Krystyna

70

Leszno

9

CUKIER Adam Roman

67

Stara Tuchorza

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

PANOWICZ Ewa Maria

45

Gronówko

2

WIŚNIEWSKI Maciej Medard

42

Leszno

3

SZYMAŃSKI Henryk

70

Grodzisk Wielkopolski

4

POSPIESZYŃSKI Andrzej Jan

60

Gostyń

5

WIECZOREK Ewelina Maria

33

Nowy Tomyśl

6

BEBA Jan

28

Wilanowo

7

SZEWCZYK Włodzimierz

59

Krotoszyn

8

IWASIEWICZ Alicja

58

Zbąszyń

9

SUCHANECKA Anna

37

Dębno Polskie

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

WAJNERT Łukasz

38

Krobia

2

KOCHAŃSKA Julia Anna

29

Przybyszewo

3

KRZYKAŁA Sebastian Robert

26

Krotoszyn

4

SĄSIADEK Bogna

55

Przybyszewo

5

MORGIEL Marta

24

Krotoszyn

6

KSIĄŻKIEWICZ Hubert

47

Leszno

7

DUDA Grzegorz Józef

65

Miejska Górka

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

BERGMANN Ewa Anna

44

Konary

2

STACHOWIAK Jan Leszek

55

Zakrzewo

3

STATUCKA Lidia Anna

54

Chrzypsko Wielkie

4

WAŚCIŃSKI Leszek

49

Nad Stawem

5

BRODA Stefan Józef

69

Skoraszewice

6

KĘDZIA Karol

44

Woszczkowo

7

JÓZWOWIAK Elżbieta

55

Nowe

8

ANDRZEJEWSKA Maria Zofia

58

Łaziska

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

FIEBICH Mikołaj

26

Poniec

2

BRAJER Artur Łukasz

25

Krotoszyn

3

MAŃKO Sławomir

27

Drobnin

4

KACZMAREK Karolina

20

Leszno

5

SKROBAŁA Małgorzata

53

Osieczna

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Numer na liście

Nazwisko i Imiona

Wiek

Miejsce zamieszkania

1

RĘKOSIEWICZ Teresa Stanisława

64

Leszno

2

BOGACKA-GANCARCZYK Barbara Bożena

60

Miejska Górka

3

SMOCZYK Jarosław Jacek

54

Kiełczewo

4

TOMCZAK Renata

19

Leszno

5

KRYJOM Sławomir Marcin

38

Leszno

6

LICHAJ Michał Jerzy

66

Leszno

WIECZOREK-DUBSKA Katarzyna

POTOCKA MIŚ Ewa Katarzyna

SZALCZYK Zofia Barbara

Beba Jan

Jęcz Andrzej

listy.php